Гальмівні колодки зад. Camry, Rav4, Avalon, ES, HS 05-18, виробник: JURID, код: 574211J
- Готово до відправки
- Код: 574211J
905 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jurid |
| Код запчастини | 574211J |
| Ширина | 96.9 мм |
| Висота | 49.2 мм |
| Товщина | 15.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Aurion, Avalon, Camry, RAV4, ES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905 ₴


