Радіатор пічки SORENTO I (JC) 2.4-3.5 02-11, виробник: NISSENS, код: 707177
- Готово до відправки
- Код: 707177
2 970 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 707177 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 253 мм |
| Ширина ядра радіатора | 142 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 17 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 970 ₴


