Радіатор кондиціонера VOLVO XC60, XC90 2.0 15-21, виробник: VALEO, код: 822644
- Готово до відправки
- Код: 822644
7 861 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Код запчастини | 822644 |
| Ширина ядра радіатора | 718 мм |
| Довжина ядра радіатора | 342 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, XC60, XC90, V60, S90, V90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 861 ₴


