Радіатор масла SPRINTER, VIANO (W639), VITO 2.2 06-, виробник: NISSENS, код: 91198
- Готово до відправки
- Код: 91198
3 274 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 91198 |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 92 мм |
| Довжина ядра радіатора | 183 мм |
| Ширина ядра радіатора | 123 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Compass, CLS, Caliber, Viano, V-Class, SLC, Vito, C-Class, GLC, Sprinter, Patriot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 274 ₴


