Гальмівний диск перед. C1, C1 II, 107, 108 05- (247x20) компл. 2шт, виробник: CHAMPION, код: 562311CH
- Під замовлення
- Код: 562311CH
Відправка з 31 березня 20261 863 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | 562311CH |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 20 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Висота | 35.3 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | 108, C1, 107 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 863 ₴


