Гальмівні колодки зад. Porsche Cayenne 17-, виробник: BREMBO, код: P 65 050
- Готово до відправки
- Код: P 65 050
3 944 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P 65 050 |
| Ширина | 130 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 80 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | Cayenne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 944 ₴


