Гальмівні колодки пер. Skoda Octavia 20-, виробник: BREMBO, код: P 85 182
- Готово до відправки
- Код: P 85 182
3 428 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P 85 182 |
| Ширина | 148 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Висота | 64 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, A3, Octavia, Leon, Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 428 ₴


