Гальмівні колодки задн. THESIS 02-09, виробник: JP GROUP, код: 3063700210
- Готово до відправки
- Код: 3063700210
595 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JP GROUP |
| Код запчастини | 3063700210 |
| Призначення | Задні колеса |
| Висота | 49.8 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Товщина | 17.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lancia, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Thesis, Brera, 159, Spider |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴


