Гальмівний диск зад. Opel Astra G 98- (240x10) компл. 2шт, виробник: CHAMPION, код: 562071CH
- Готово до відправки
- Код: 562071CH
1 545 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | 562071CH |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Astra, Meriva |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Висота | 42 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 545 ₴


