Гальмівний диск зад. MB W166 11-, виробник: BREMSI, код: CD8204S
- Готово до відправки
- Код: CD8204S
2 037 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | CD8204S |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Призначення | Задні колеса |
| Висота | 54 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 14 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 112 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 037 ₴


