Гальмівні колодки пер. Jumpy 16-, Expert 16- (ATE), виробник: JURID, код: 573862J
- Немає в наявності
- Код: 573862J
1 993 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jurid |
| Код запчастини | 573862J |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Traveller , Expert, Proace, Jumpy |
| Ширина | 180.2 мм |
| Висота | 69.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.4 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 993 ₴


