Втулка стабілізатора перед. Jaguar XF 08- (30,4mm), виробник: SIDEM, код: 827802
- Готово до відправки
- Код: 827802
506 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 827802 |
| Сумісність з маркою | Jaguar |
| Сумісність з моделлю | xf sportbrake |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 30.4 мм |
| Висота | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 506 ₴


