Диск гальмівний (задній) Hyundai Tucson II 15-, Kia Sportage 16-, виробник: HELLA, код: 8DD355126-911
- Готово до відправки
- Код: 8DD355126-911
2 218 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hella |
| Код запчастини | 8DD355126-911 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Діаметр маточини | 190 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.5 мм |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 218 ₴


