Фільтр паливний Ford Ranger 2.2 TDCI 11-, виробник: DENCKERMANN, код: A120996
- Готово до відправки
- Код: A120996
431 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A120996 |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport, Fullback |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 85 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 431 ₴


