Гальмівний диск пер. Caenne, Touareg Л., виробник: BREMSI, код: CD7591VLS
- Готово до відправки
- Код: CD7591VLS
2 766 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | CD7591VLS |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Висота | 68.5 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 32 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 0 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 766 ₴


