Гальмівний диск пер. F20, F21, F22 11- компл. 2шт, виробник: CHAMPION, код: 562313CH
- Готово до відправки
- Код: 562313CH
2 440 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | 562313CH |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Висота | 73 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 440 ₴


