Гальмівний диск пер. BMW 5 (F07, F10, F11), 7 (F01, F02, F03, F04) (348*66), виробник: JURID, код: 562679JC-1
- Готово до відправки
- Код: 562679JC-1
6 275 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jurid |
| Код запчастини | 562679JC-1 |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 30 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 275 ₴


