Гальмівний диск перед. L200, Pajero Sport 05- 2.4-3.5, виробник: BREMSI, код: CD7818V
- Готово до відправки
- Код: CD7818V
2 100 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | CD7818V |
| Призначення | Передні колеса |
| Висота | 46.5 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴


