Радіатор масла MZDA 3, 6, CX-3, CX-5 1.5-2.5 12-, виробник: NISSENS, код: 90842
- Готово до відправки
- Код: 90842
2 294 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90842 |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 82 мм |
| Довжина ядра радіатора | 138 мм |
| Ширина ядра радіатора | 100 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 294 ₴


