Гальмівні колодки зад. ASX, Outlander, C4, 6, 4008 12- (AKEBONO), виробник: JURID, код: 573442J
- Готово до відправки
- Код: 573442J
890 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jurid |
| Код запчастини | 573442J |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Ширина | 101.5 мм |
| Висота | 44.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 44.4 мм |
| Товщина | 14.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴


