Гальмівний диск перед. BMW 3 (E46) 98-05 (300x22) компл. 2шт, виробник: CHAMPION, код: 562090CH
- Під замовлення
- Код: 562090CH
Відправка з 05 квітня 20262 983 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | 562090CH |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Висота | 51.5 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 983 ₴


