Радіатор пічки VW T5, T6 1.9-2.5 03-24, виробник: NISSENS, код: 707279
- Готово до відправки
- Код: 707279
4 351 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 707279 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 168 мм |
| Ширина ядра радіатора | 130 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 351 ₴


