

Гальмівні колодки перед. Agila/Ignis/Wagon R 00- 1.0-1.5, вир-во: JP GROUP, код: 1263603010
- Немає в наявності
- Код: 1263603010
628 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Аналог GENERAL MOTORS 9194893, GENERAL MOTORS 9214424, GENERAL MOTORS 9214835, GENERAL MOTORS 93173148, OPEL 4704578, OPEL 4706748, OPEL 4706835, OPEL 1605976, SUZUKI 5581084E01, SUZUKI 5581084E00000, SUZUKI 5581084E00, SUZUKI 5581083E00DOM, SUZUKI 558108
Посилання на сайт виробника: https://www.jpgroup.dk/en
Посилання на каталог: https://www.jpgroup.dk/en/webshop
Посилання на сайт виробника: https://www.jpgroup.dk/en
Посилання на каталог: https://www.jpgroup.dk/en/webshop
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1263603010 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 44.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Suzuki, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Justy, Ignis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 628 ₴


