
Прокладка головки MB M102 2.3 77-00 (1.9mm), вир-во: BGA, код: CH6344
- Під замовлення
- Код: CH6344
Відправка з 26 квітня 2026647 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка, головка циліндрів, Товщина [мм]: 1,9, Ширина (мм): 231, Довжина [мм]: 506, Діаметр [мм]: 97
Аналоги та замінники: 10009700 AJUSA, A1020160320 MERCEDES-BENZ, A1020161320 MERCEDES-BENZ, A1020162420 MERCEDES-BENZ, A1020162520 MERCEDES-BENZ, A1020162820 MERCEDES-BENZ, A1026160480 MERCEDES-BENZ, 10914290 SWAG, 14290 FEBI BILSTEIN, 414639P CORTECO, 764720 ELRING, BH880 PAYEN, HG494 FAI AUTOPARTS, 612522540 VICTOR REINZ
Посилання на сайт виробника: https://bgautomotive.co.uk/
Посилання на каталог: https://store.bgautomotive.co.uk/
Аналоги та замінники: 10009700 AJUSA, A1020160320 MERCEDES-BENZ, A1020161320 MERCEDES-BENZ, A1020162420 MERCEDES-BENZ, A1020162520 MERCEDES-BENZ, A1020162820 MERCEDES-BENZ, A1026160480 MERCEDES-BENZ, 10914290 SWAG, 14290 FEBI BILSTEIN, 414639P CORTECO, 764720 ELRING, BH880 PAYEN, HG494 FAI AUTOPARTS, 612522540 VICTOR REINZ
Посилання на сайт виробника: https://bgautomotive.co.uk/
Посилання на каталог: https://store.bgautomotive.co.uk/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH6344 |
| Виробник | BGA |
| Країна виробник | Великобританія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 506 мм |
| Ширина | 231 мм |
| Діаметр | 97 мм |
| Товщина | 1.9 мм |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, T1, G-Class, T1/TN, 124 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 647 ₴


