Прокладка колектора впуск/випуск М111, вир-во: BGA, код: MG7391
- Готово до відправки
- Код: MG7391
362 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка, випускний колектор, Товщина [мм]: 2, Довжина [мм]: 385, Ширина (мм): 75
Аналоги та замінники: A1111420380 MERCEDES-BENZ, A1111420580 MERCEDES-BENZ, 13090800 AJUSA, 921408 ELRING, EM766 FAI AUTOPARTS, JD161 PAYEN, 712934900 VICTOR REINZ
Посилання на сайт виробника: https://bgautomotive.co.uk/
Посилання на каталог: https://store.bgautomotive.co.uk/
Аналоги та замінники: A1111420380 MERCEDES-BENZ, A1111420580 MERCEDES-BENZ, 13090800 AJUSA, 921408 ELRING, EM766 FAI AUTOPARTS, JD161 PAYEN, 712934900 VICTOR REINZ
Посилання на сайт виробника: https://bgautomotive.co.uk/
Посилання на каталог: https://store.bgautomotive.co.uk/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MG7391 |
| Виробник | BGA |
| Країна виробник | Великобританія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Сумісність з моделлю | V-Class, Musso, Vito, C-Class, Actyon, 124, Korando, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | C-Class, E-Class, ML-Class, Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 362 ₴


