

Гальмівні колодки зад. Toyota Yaris 05- (teves), вир-во: JP GROUP, код: 4863700710
- Немає в наявності
- Код: 4863700710
652 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гальмівні колодки зад. Toyota Yaris 05- (teves)
| Width [mm] | 123 |
| Height [mm] | 43,7 |
| Thickness [mm] | 15 |
| Wear Warning Contact | |
| Fitting Position | |
| Brake System | Teves |
Посилання на сайт виробника: https://www.jpgroup.dk/en
Посилання на каталог: https://www.jpgroup.dk/en/webshop
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4863700710 |
| Виробник | JP GROUP |
| Висота | 43.7 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Charade, Yaris |
Інформація для замовлення
- Ціна: 652 ₴


