Гальмівні колодки задн. Tesla Model S, X 12-, вир-во JP GROUP, код: 6563705110
- Немає в наявності
- Код: 6563705110
846 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гальмівні колодки задн. Tesla Model S, X 12-
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6563705110 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 69.3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 15.3 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge, Chevrolet, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | 300C, Grand Cherokee, Challenger, Charger |
Інформація для замовлення
- Ціна: 846 ₴


