Фільтр повітряний Ducato/Boxer 06-
Повітряний фільтр, Зовнішній діаметр [мм]: 168, Висота [мм]: 303, Внутрішній діаметр: 95
Аналоги та замінники: 1349042080 FIAT, 1444QT PEUGEOT, 1444QV CITROEN/PEUGEOT, ADL142213 BLUE PRINT, 40208 FEBI BILSTEIN, 70 94 0208 SWAG, 720 967 TOPRAN
Посилання на каталог виробника: http://catalog.mfilter.lt/catalog/#/vehicle?type=1
Посилання на сайт виробника: https://www.mfilter.lt/ru/#
Повітряний фільтр, Зовнішній діаметр [мм]: 168, Висота [мм]: 303, Внутрішній діаметр: 95
Аналоги та замінники: 1349042080 FIAT, 1444QT PEUGEOT, 1444QV CITROEN/PEUGEOT, ADL142213 BLUE PRINT, 40208 FEBI BILSTEIN, 70 94 0208 SWAG, 720 967 TOPRAN
Посилання на каталог виробника: http://catalog.mfilter.lt/catalog/#/vehicle?type=1
Посилання на сайт виробника: https://www.mfilter.lt/ru/#
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A 843 |
| Виробник | MFilter |
| Країна виробник | Литва |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Boxer |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Зовнішній діаметр | 168 мм |
| Внутрішній діаметр | 95 мм |
| Висота | 303 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Boxer, Ducato |
| Марка | Fiat, Peugeot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴


