Фільтр повітряний E300D W124 OM603
Повітряний фільтр, Ширина (мм): 170, Довжина [мм]: 471, Висота [мм]: 58
Аналоги та замінники: 890X9601FA FORD, 5022745 FORD, 6030940104 MERCEDES-BENZ, 25062206 GENERAL MOTORS, 0525981 STILL
Посилання на каталог виробника: http://catalog.mfilter.lt/catalog/#/vehicle?type=1
Посилання на сайт виробника: https://www.mfilter.lt/ru/#
Повітряний фільтр, Ширина (мм): 170, Довжина [мм]: 471, Висота [мм]: 58
Аналоги та замінники: 890X9601FA FORD, 5022745 FORD, 6030940104 MERCEDES-BENZ, 25062206 GENERAL MOTORS, 0525981 STILL
Посилання на каталог виробника: http://catalog.mfilter.lt/catalog/#/vehicle?type=1
Посилання на сайт виробника: https://www.mfilter.lt/ru/#
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | K 359 |
| Виробник | MFilter |
| Країна виробник | Литва |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | E-Class |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 471 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | E-Class |
| Марка | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴



