Фільтр повітряний Daewo Lanos/Sens
Повітряний фільтр, Ширина (мм): 200, Довжина [мм]: 212, Висота [мм]: 42
Аналоги та замінники: 96182220 DAEWOO, ADG02218 BLUE PRINT
Посилання на каталог виробника: http://catalog.mfilter.lt/catalog/#/vehicle?type=1
Посилання на сайт виробника: https://www.mfilter.lt/ru/#
Повітряний фільтр, Ширина (мм): 200, Довжина [мм]: 212, Висота [мм]: 42
Аналоги та замінники: 96182220 DAEWOO, ADG02218 BLUE PRINT
Посилання на каталог виробника: http://catalog.mfilter.lt/catalog/#/vehicle?type=1
Посилання на сайт виробника: https://www.mfilter.lt/ru/#
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | K 407 |
| Виробник | MFilter |
| Країна виробник | Литва |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Sens, Lanos |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 212 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 42 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Lanos, Sens |
| Марка | Daewoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴



