Втулка стаб передня вісь KIA Mohave 07-19
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0961 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Висота | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 29.6 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Kia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 ₴



