
Комплект гальмівних колодок, вир-во JP GROUP, код: 1563600310
- В наявності 2 од.
- Код: 1563600310
797 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок
FORD YS6J2K021DC, FORD YS6J2K021DB, FORD YS612K021DA, FORD MEYS6J2K021DE, FORD MEYS6J2K021DD, FORD 1521328, FORD 1236880, FORD 1206064, FORD 1128463, FORD MEY96J2K021DD, FORD 1783839, FORD 1101464, FORD 1101462, MAZDA DDY23328Z9C, MAZDA DDY23328Z, Датчик
Посилання на каталог виробника: Car Parts For Aftermarket
Посилання на сайт виробника: JP GROUP
FORD YS6J2K021DC, FORD YS6J2K021DB, FORD YS612K021DA, FORD MEYS6J2K021DE, FORD MEYS6J2K021DD, FORD 1521328, FORD 1236880, FORD 1206064, FORD 1128463, FORD MEY96J2K021DD, FORD 1783839, FORD 1101464, FORD 1101462, MAZDA DDY23328Z9C, MAZDA DDY23328Z, Датчик
Посилання на каталог виробника: Car Parts For Aftermarket
Посилання на сайт виробника: JP GROUP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1563600310 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Puma, Fiesta |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 18.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 61 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 150.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 151.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 797 ₴


