Комплект гальмівних колодок
Посилання на каталог виробника: Car Parts For Aftermarket
Посилання на сайт виробника: JP GROUP
Посилання на каталог виробника: Car Parts For Aftermarket
Посилання на сайт виробника: JP GROUP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3863600810 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-7, CX-9 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 58 мм |
| Товщина | 18.1 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 834 ₴


