

Втулка стабілізатора заднього, вир-во: CTR, код: CVKH-186
- Немає в наявності
- Код: CVKH-186
196 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора заднього
Втулка підвіски Hyundai Santa Fe, ix35, ix55, KIA Sorento OLD CVKH-186 (вир-во CTR)
Аналоги та замінники: CVKH-186 CTR, 55513-2B200 HYUNDAI
Посилання на сайт виробника: CTR
Посилання на каталог: Пошук по каталогу
Втулка підвіски Hyundai Santa Fe, ix35, ix55, KIA Sorento OLD CVKH-186 (вир-во CTR)
Аналоги та замінники: CVKH-186 CTR, 55513-2B200 HYUNDAI
Посилання на сайт виробника: CTR
Посилання на каталог: Пошук по каталогу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CVKH-186 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Висота | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴


