Втулка стабілізатора переднього
Втулка підвіски Mitsubishi Outlander 05-, Lancer 06-14, ASX OLD CVM-29 (вир-во CTR) d-22mm
Аналоги та замінники: CVM-29 CTR, 4056A079 MITSUBISHI
Посилання на сайт виробника: CTR
Посилання на каталог: Пошук по каталогу
Втулка підвіски Mitsubishi Outlander 05-, Lancer 06-14, ASX OLD CVM-29 (вир-во CTR) d-22mm
Аналоги та замінники: CVM-29 CTR, 4056A079 MITSUBISHI
Посилання на сайт виробника: CTR
Посилання на каталог: Пошук по каталогу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CVM-29 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴




