Втулка стабілізатора заднього
Втулка підвіски Nissan X-Trail t31, Qashqai 07- OLD CVN-19 (вир-во CTR)
Аналоги та замінники: CVN-19 CTR, 54613-JG17C NISSAN
Посилання на сайт виробника: CTR
Посилання на каталог: Пошук по каталогу
Втулка підвіски Nissan X-Trail t31, Qashqai 07- OLD CVN-19 (вир-во CTR)
Аналоги та замінники: CVN-19 CTR, 54613-JG17C NISSAN
Посилання на сайт виробника: CTR
Посилання на каталог: Пошук по каталогу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CVN-19 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 38 мм |
| Висота | 52 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218 ₴




