
Втулка стабілізатора, вир-во: CTR, код: CVSU-13
- Немає в наявності
- Код: CVSU-13
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора
Втулка підвіски Subaru Forester sh, Legacy 03-05, Impreza 07 OLD CVSU-13 (вир-во CTR) d-19mm
Аналоги та замінники: CVSU-13 CTR, 20414-FG020 SUBARU
Посилання на сайт виробника: CTR
Посилання на каталог: Пошук по каталогу
Втулка підвіски Subaru Forester sh, Legacy 03-05, Impreza 07 OLD CVSU-13 (вир-во CTR) d-19mm
Аналоги та замінники: CVSU-13 CTR, 20414-FG020 SUBARU
Посилання на сайт виробника: CTR
Посилання на каталог: Пошук по каталогу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CVSU-13 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 41 мм |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴


