

Втулка стабілізатора, вир-во: CTR, код: CVT-53
- Немає в наявності
- Код: CVT-53
186 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора
Втулка підвіски Toyota Land Cruiser 120 OLD CVT-53 (вир-во CTR)
Аналоги та замінники: CVT-53 CTR, 48815-60350 TOYOTA
Посилання на сайт виробника: CTR
Посилання на каталог: Пошук по каталогу
Втулка підвіски Toyota Land Cruiser 120 OLD CVT-53 (вир-во CTR)
Аналоги та замінники: CVT-53 CTR, 48815-60350 TOYOTA
Посилання на сайт виробника: CTR
Посилання на каталог: Пошук по каталогу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CVT-53 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 51 мм |
| Висота | 59 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴


