Комплект гальмівних колодок
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4663700310 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 37.3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 14.4 мм |
| Ширина | 111 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, BRZ, Impreza, WRX, Legacy, Outback, GT 86, XV |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632 ₴


