Опора шаровая
Аналоги та замінники:
Посилання на сайт виробника: ttps://ctr.co.kr/
Посилання на каталог: https://aftermarket.ctr.co.kr/Catalogue/Search
Аналоги та замінники:
Посилання на сайт виробника: ttps://ctr.co.kr/
Посилання на каталог: https://aftermarket.ctr.co.kr/Catalogue/Search
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CB0550 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 61 мм |
| Ширина | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 144 ₴



