Опора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0960 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 43.5 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 46 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Місце встановлення | Передня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴



