

Подушка стабілізатора перед. внутр. Corsa D/Grande Punto (20mm), вир-во: METALCAUCHO, код: 05515
- Немає в наявності
- Код: 05515
205 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка стабілізатора перед. внутр. Corsa D/Grande Punto (20mm)
Сумісно з марками авто: Opel, Fiat
Аналоги та замінники: 51839988 FIAT, 55700769 FIAT, 350206 OPEL
Посилання на сайт виробника: https://www.metalcaucho.com/,
Каталог: Online Catalog
Сумісно з марками авто: Opel, Fiat
Аналоги та замінники: 51839988 FIAT, 55700769 FIAT, 350206 OPEL
Посилання на сайт виробника: https://www.metalcaucho.com/,
Каталог: Online Catalog
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 05515 |
| Виробник | Metalcaucho |
| Країна виробник | Іспанія |
| Сумісність з маркою | Fiat, Opel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 35.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 19.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 37.5 мм |
| Тип кріплення | Гумове |
| Сумісність з моделлю | Corsa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Fiat, Opel |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴


