Гальмівні колодки зад. Audi A6, A7, A8, Q7, Q8, VW Touareg 18-, вир-во JP GROUP, код: 1163714010
- Готово до відправки
- Код: 1163714010
822 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки зад. Audi A6, A7, A8, Q7, Q8, VW Touareg 18-
Аналоги и заменители: 116231 FEBI BILSTEIN, 363916061279 MAGNETI MARELLI, 4KE698451A OE, 4M0698451BM OE, 4M0698451BN OE, 4M0698451BP OE, 4M0698451F OE, 4M0698451G OE, 8DB 355 025-681 HELLA, 986495426 BOSCH, P 85 161X BREMBO,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Аналоги и заменители: 116231 FEBI BILSTEIN, 363916061279 MAGNETI MARELLI, 4KE698451A OE, 4M0698451BM OE, 4M0698451BN OE, 4M0698451BP OE, 4M0698451F OE, 4M0698451G OE, 8DB 355 025-681 HELLA, 986495426 BOSCH, P 85 161X BREMBO,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1163714010 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A6, A8, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi, Volkswagen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 822 ₴


