Гальмівні колодки пер. BMW i3 13-, вир-во JP GROUP, код: 1463616710
- Готово до відправки
- Код: 1463616710
932 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки пер. BMW i3 13-
Аналоги и заменители: 116235 FEBI BILSTEIN, 34106884267 OE, 34116862309 OE, 363916061158 MAGNETI MARELLI, 8DB 355 021-881 HELLA, 986494813 BOSCH, P 06 091E BREMBO,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Аналоги и заменители: 116235 FEBI BILSTEIN, 34106884267 OE, 34116862309 OE, 363916061158 MAGNETI MARELLI, 8DB 355 021-881 HELLA, 986494813 BOSCH, P 06 091E BREMBO,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1463616710 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Висота зовнішньої накладки | 65 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 53 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з моделлю | i3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 932 ₴


