Гальмівні колодки пер. Volt, 500, Panda, KA 07-, вир-во JP GROUP, код: 1563604210
- Готово до відправки
- Код: 1563604210
587 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки пер. Volt, 500, Panda, KA 07-
Аналоги и заменители: 1559697 FORD, 1731171 FORD, 1736937 FORD, 1778384 FORD, 6001073130 FIAT, 6001073158 FIAT, 8DB355014471 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Аналоги и заменители: 1559697 FORD, 1731171 FORD, 1736937 FORD, 1778384 FORD, 6001073130 FIAT, 6001073158 FIAT, 8DB355014471 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1563604210 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 52.2 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat, Ford |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17.7 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з моделлю | 500 C, 500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Fiat, Ford |
Інформація для замовлення
- Ціна: 587 ₴


