Гальмівні колодки перед. RANGER 11-, вир-во JP GROUP, код: 1563607610
- Готово до відправки
- Код: 1563607610
904 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки перед. RANGER 11-
Аналоги и заменители: 170380 FEBI BILSTEIN, 1723410 FORD, 1723538 FORD, 2138027 FORD, 8DB355020781 HELLA, AB312001AB FORD, AB312L361AB FORD, AB3Z2V001A FORD, P 24 153 BREMBO,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Аналоги и заменители: 170380 FEBI BILSTEIN, 1723410 FORD, 1723538 FORD, 2138027 FORD, 8DB355020781 HELLA, AB312001AB FORD, AB312L361AB FORD, AB3Z2V001A FORD, P 24 153 BREMBO,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1563607610 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 68.2 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 16.4 мм |
| Ширина | 194 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | Ranger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
Інформація для замовлення
- Ціна: 904 ₴


