Гальмівні колодки пер. C2, C3 (03-11), вир-во JP GROUP, код: 3163600510
- Готово до відправки
- Код: 3163600510
587 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки пер. C2, C3 (03-11)
Аналоги и заменители: 1611334680 CITROEN, 1617270280 CITROEN, 425237 CITROEN, 425372 CITROEN, 8DB355009321 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Аналоги и заменители: 1611334680 CITROEN, 1617270280 CITROEN, 425237 CITROEN, 425372 CITROEN, 8DB355009321 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3163600510 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 56.1 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 19.3 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | C2, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 587 ₴


