Гальмівні колодки пер. Suzuki SX4 04>, вир-во JP GROUP, код: 3363601910
- Готово до відправки
- Код: 3363601910
649 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки пер. Suzuki SX4 04>
Аналоги и заменители: 16658 FEBI BILSTEIN, 5581079J00 SUZUKI, 5581079J00000 SUZUKI, 5581079J10 SUZUKI, 5581079J10000 SUZUKI, 71742853 FIAT, 71750033 FIAT, 8DB355012511 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Аналоги и заменители: 16658 FEBI BILSTEIN, 5581079J00 SUZUKI, 5581079J00000 SUZUKI, 5581079J10 SUZUKI, 5581079J10000 SUZUKI, 71742853 FIAT, 71750033 FIAT, 8DB355012511 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3363601910 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 16.6 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | SX4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Suzuki |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴


