Гальмівні колодки пер. Civic, CR-V 05-, вир-во JP GROUP, код: 3463600610
- В наявності 4 од.
- Код: 3463600610
736 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки пер. Civic, CR-V 05-
Аналоги и заменители: 06450S9AA00 HONDA, 06450S9AA01 HONDA, 06450S9AE50 HONDA, 06450S9AE51 HONDA, 06450SCVA02 HONDA, 06450SCVA03 HONDA, 252386817 MEYLE, 8DB355010231 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Аналоги и заменители: 06450S9AA00 HONDA, 06450S9AA01 HONDA, 06450S9AE50 HONDA, 06450S9AE51 HONDA, 06450SCVA02 HONDA, 06450SCVA03 HONDA, 252386817 MEYLE, 8DB355010231 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3463600610 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Civic, CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
| Основні | |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 142 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Товщина | 17.1 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Висота | 56.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736 ₴


