Гальмівні колодки перед. CR-Z, JAZZ 08-, вир-во JP GROUP, код: 3463601410
- Готово до відправки
- Код: 3463601410
639 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки перед. CR-Z, JAZZ 08-
Аналоги и заменители: 45022SNCE00 HONDA, 45022SZTG00 HONDA, 45022TF0G00 HONDA, 45022TF0G01 HONDA, 45022TF0G02 HONDA, 45022TM8G00 HONDA, 8DB355015001 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Аналоги и заменители: 45022SNCE00 HONDA, 45022SZTG00 HONDA, 45022TF0G00 HONDA, 45022TF0G01 HONDA, 45022TF0G02 HONDA, 45022TM8G00 HONDA, 8DB355015001 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3463601410 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 56.3 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | CR-Z, City, Jazz, Insight |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639 ₴


